Listwy wewnętrzne

W ofercie posiadamy ponad 20 wzorów listew wewnętrznych

Listwy wewnętrzne ze styropianu - najpopularniejsze rodzaje

W trosce o naszych klientów, zadbaliśmy o szeroki wybór styropianowych listew wewnętrznych. Na naszej stronie odbiorcy mają dostęp do takich rozwiązań, jak:

Dekoracyjna funkcja listew wewnętrznych

Listwa styropianowa może być wykorzystywana w różnych celach, szczególnie że współczesna sztukateria wewnętrzna styropianowa oferuje modele zachwycające precyzją wykonania i dużą opornością na uszkodzenia. Nasze produkty doceniane są m.in. ze względu na ich ozdobność. Listwy dekoracyjne styropianowe wewnętrzne to niezwykle subtelny, ale jednocześnie bardzo skuteczny sposób na to, żeby nadać pomieszczeniu elegancji.

Taka ozdoba jest w stanie optycznie powiększyć pomieszczenie, co sprawia, że chętnie sięgają po nią osoby, dysponujące niewielkim metrażem. Styropianowe listwy dekoracyjne nadadzą również niepowtarzalnego uroku obszernym pokojom, gabinetom itp.

Listwy wewnętrzne ze styropianu - stylowe oświetlenie pomieszczenia

Nie od dziś wiadomo, że z pomocą dobrze dobranego oświetlenia można dowolnie kreować różnorodne efekty. Wykorzystanie wewnętrznych listew styropianowych to jeszcze jeden sposób na stworzenie klimatycznej atmosfery w pomieszczeniu. Taka nienachalna ozdoba wyróżnia się niezwykłą elegancją, dlatego można ją wybrać zarówno do pomieszczeń lokalnych, jak i do ekskluzywnych lokali.

Skuteczne maskowanie dzięki wewnętrznej sztukaterii styropianowej

Dekoracyjne listwy styropianowe pozwalają ukryć mankamenty pomieszczenia. Nierzadko rozprawienie się z nimi innymi metodami byłoby czasochłonne, kosztochłonne i zajmowałoby dużo czasu. Styropianowe listwy wewnętrzne pozwalają sprawnie zakryć to, czego nie chcemy eksponować przed gośćmi. W ten sposób zakryjemy np. karnisz. Z kolei wybierając wariant przypodłogowy zamaskujemy nieestetyczne pęknięcia, plamy i inne uszkodzenia powstałe w miejscu, gdzie podłoga łączy się ze ścianą.

Czym wyróżniają się wszystkie nasze wewnętrzne dekoracyjne listwy styropianowe?

Wszystkie ozdobne listwy styropianowe, które proponujemy Państwu w tej kategorii, wyróżniają się atrakcyjną trwałością i elastycznością. Takie cechy produktu decydują o tym, że dekoracja nie pęka i ma gładką powierzchnię. Listwę bez problemu można idealnie pokryć farbą i w ten sposób dopasować ją do Państwa aranżacji.

Zachęcamy do sprawdzenia naszych styropianowych listew ozdobnych. Nieważne, czy nasz klient/nasza klientka wybiera listwę LEDlistwę wewnętrzną płaskąprzypodłogową czy przysufitową. Każdy z wariantów prezentuje doskonałą jakość, gładkość i wyraziste krawędzie.

Z naszymi produktami wzbogacą Państwo pomieszczenia niewielkie i duże, aranżacje nowoczesne i klasyczne, obiekty mieszkalne i komercyjne. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

information-160885_640
Każdy element wykonujemy w dowolnym wymiarze (x,y) możemy również wykonać dowolny kształt według rysunku lub przesłanego zdjęcia.
Wszystkie elementy wykonujemy w odcinkach po 2m.
Wszystkie podane wymiary są sugerowane.

Firma StyroPlast jest producentem sztukaterii, profili i kształtek styropianowych. Wszystkie otrzymane zamówienia realizujemy specjalnie pod klienta.
Nie posiadamy zasobów magazynowych, podane wymiary są sugerowanymi – nie ma standardów. Wszystkie zamówienia wykonujemy ściśle według wskazań klienta. Zawsze możemy wysłać próbkę danego elementu w celu przymiarki. Czas oczekiwania na zamówienie około 2-3dni.

Prosimy o przemyślane zakupy. W razie wątpliwości prosimy o kontakt, mail: info@styroplast.net.pl