Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wsporniki ozdobne — sztukateria styropianowa

Wspornik ozdobny to jeden z popularniejszych elementów sztukaterii styropianowej. Jest wysunięty przed fasadę budynku. Stanowi optyczną podstawę dla listew i gzymsów elewacyjnych. Jest także elementem dekoracyjnym stosowanym w opasce dookoła drzwi i okien. Styropianowy wspornik jest ważną częścią sztukaterii fasadowej. Sprawia, że obrys okien i drzwi jest bardziej wyrazisty. Optycznie powiększa także otwory okienne i wejściowe budynku. Z powodzeniem używa się go także wewnątrz pomieszczeń.

Styropianowe wsporniki ozdobne — wysoka jakość wykonania

Styropianowe wsporniki będące elementem sztukaterii są proste w montażu. Do ich zamocowanie wystarczy dedykowany klej. Są lekkie. Dzięki temu nie wymagają żadnych specjalistycznych narzędzi. Prosta jest także ich konserwacja. Dużym atutem jest możliwość malowania ich na dowolny kolor. Dzięki temu można w efektowny sposób podkreślić obramowanie okien i drzwi budynku. Wsporniki styropianowe idealnie pasują w połączeniu z parapetami i gzymsami. Podkreślają klasyczną, jak i nowoczesną architekturę. Z pewnością wyróżnią fasadę budynku na tle innych. Sprawdzą się jako element sztukaterii na starszych budynkach. Będą oryginalną ozdobą na murach każdego domu. Styropianowe wsporniki do sztukaterii wykonane są z zastosowaniem najnowszych technologii. Do ich produkcji zastosowano odporny na mikropęknięcia styropian EPS 200. Dodatkowo pokryty jest on masą sztukateryjną. Nadaje sztywność i zabezpiecza przed mechanicznymi uszkodzeniami. Styropianowe wsporniki sztukateryjne są wyjątkowo trwałe. Nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe. Są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Nie szkodzi im duży mróz, jak i ekspozycja na słońcu. Nie chłoną też wilgoci.

Ozdobne wsporniki elewacyjne — sztukateria ze styropianu

STYROPLAST to lider na rynku sztukaterii styropianowej w Polsce. Dysponujemy szerokim asortymentem produktów niezbędnych do całkowitej odmiany wyglądu budynków. Styropianowe wsporniki dostępne są w szerokiej ofercie. Ponadto realizujemy indywidualne zamówienia naszych Klientów. Wystarczy przesłać nam wzór wspornika do sztukaterii styropianowej. Wykonamy go w zgodzie z przesłaną specyfikacją. Należy przy tym pamiętać o łatwości montażu elementów naszej produkcji. Nie stanowi on wyzwania nawet dla mniej doświadczonych majsterkowiczów. Wystarczy należycie oczyścić powierzchnię klejenia i przymocować element. Wsporniki ozdobne są częścią większej dekoracji. Charakteryzują się prostym lub bardziej skomplikowanym wzornictwem. Stanowią także elementy stosowane podczas konserwacji budynków. Wynika to z wysokiej jakości produktów. Także z możliwości wytworzenia wsporników styropianowych pod konkretne zamówienie. Dowiedz się więcej o elementach sztukaterii styropianowej od naszych pracowników działu sprzedaży. Masz wątpliwości lub pytania? Skontaktuj się z nami!