Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Komunijne ozdoby styropianowe

Styropianowe ozdoby komunijne są doskonałym uzupełnieniem ceremonii dla dzieci. To dla nich wielkie przeżycie. Uroczystość ta na długo pozostaje w ich pamięci. Stąd istotne jest, by zadbać o wizualną oprawę pierwszej takiej mszy świętej. Styropianowe ozdoby komunijne są idealnym ku temu dodatkiem. Świetnie nadają się do urządzenia kościoła. Doskonale pasują także do przystrojenia mieszkania, czy sali jadalnej. To sprawia, że dzieci czują się niezwykle wyróżnione w tym uroczystym dniu. Taka oprawa wizualna z pewnością zrobi też wrażenie na zaproszonych gościach. Wnętrze kościoła i domu jest odświętnie przystrojone. To z pewnością zostanie na długo zapamiętane przez dzieci i dorosłych.

Jakie styropianowe ozdoby komunijne są najlepsze?

Ozdoby komunijne ze styropianu mają wiele zalet. Jedną z nich jest duże wzornictwo dostępne w sprzedaży. Tego rodzaju dekoracje zyskują sobie bowiem coraz większą popularność. Stąd i bogata oferta styropianowych ozdób komunijnych u producentów. Sprzyja ona wyborom. Sprawia, że pierwsza komunia święta w oczach dzieci staje się wyjątkowym i niezapomnianym świętem. Jakie styropianowe dekoracje komunijne są najlepsze? Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Duży wybór wzorów czyni ten rodzaj dekoracji bardzo popularnymi. Tu zastosowanie znajdują motywy kojarzone z wiarą katolicką. Istnieje także możliwość wykonania dekoracji komunijnych ze styropianu na zamówienie. Dzięki temu oprawa wizualna ceremonii pozostaje oryginalną i niepowtarzalną. Do wyboru są między innymi styropianowe kielichyhostieaniołki, czy gołębie. Wszystkie one kojarzone są z tą wyjątkową dla dzieci i rodziców ceremonią. Dodatkowo możliwe jest ułożenie imion dzieci ze styropianowych liter. Można też ozdobić nimi gotowe dekoracje komunijne ze styropianu. Sprzyja temu łatwość obróbki tego popularnego materiału.

Dekoracje styropianowe do kościoła, sali i domu

Komunijne ozdoby styropianowe sprawdzą się nie tylko w kościele. Są idealnym pomysłem na dekorację sali obiadowej, czy też wnętrza domu. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że są wyjątkowym akcentem w tym pięknym dniu. Nie przytłaczają wielkością. Nadają jednocześnie ton uroczystości. Subtelny wygląd komunijnych ozdób ze styropianu jest ozdobą dla ołtarza. Chętnie umieszczane są także na ścianach lub jako dekoracje wiszące. Styropian jest bardzo łatwy w obróbce. Stąd ich montaż nie sprawi nikomu najmniejszych problemów. Dodatkowym atutem jest możliwość ich malowania. W większości pozostają one w naturalnym, białym kolorze. Bez problemu jednak można ozdobić dekoracje akcentami w innych kolorach. Wystarczy do tego użyć farb na bazie wody. Z pewnością nie rozpuszczą one powierzchni komunijnych ozdób ze styropianu.

Styropianowe ozdoby komunijne — ceny

Dużym atutem styropianowych ozdób komunijnych jest ich cena. Dekoracje te są bowiem niezwykle tanie. To ułamek kosztów całego przedsięwzięcia, jakim jest uroczystość. Nawet ozdoby komunijne wytwarzane na indywidualne zamówienie mają niską cenę. Wynika to z dużych możliwości wzorcowych i produkcyjnych Styroplast. Jako producent sztukaterii i ozdób styropianowych jesteśmy liderem w branży. Pozwala nam to zachować niską cenę ozdób komunijnych. Zachowujemy przy tym wysoką jakość produktów i oryginalne wzornictwo. Warto podkreślić, że dekoracje są też trwałe. Mogą stanowić doskonały dodatek do pamiątek z pierwszej komunii świętej. Z pewnością jednak będą częścią wyjątkowej ceremonii, która na długo zapadnie w pamięci dzieci.