Zabezpieczenia do opakowań

Zajmujemy się produkcją kształtek styropianowych według indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy praktyczną pomoc oraz techniczne doradztwo od wykonania projektu kształtki po finalny produkt. Styropianowe kształtki oraz kątowniki na zamówienie przygotowujemy w odpowiedzi na potrzeby klientów z różnych branż. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami produkcyjnymi, jak również odbiorcami kształtek styropianowych na potrzeby indywidualne.

Oferujemy możliwość realizacji zamówień wysoko jak również niskonakładowych z zachowaniem korzystnych warunków cenowych.

Jeśli potrzebujecie Państwo wykonać jakąkolwiek kształtkę styropianową, nawet o najbardziej wyszukanym wzorze, prosimy o kontakt tel. 502-169-585 bądź mail: info@styroplast.net.pl

Produkujemy kształtki:

  • kątowniki i ceowniki styropianowe, służące np. do pakowania ochronnego przy transporcie mebli
  • kształtki styropianowe do drzwi, służące do pakowania ochronnego drzwi bądź okien
  • kształtki „ciepły parapet”
  • wkłady styropianowe do puf, siedzisk
  • płyty styropianowe – o wysokiej wytrzymałość na ściskanie
  • walce styropianowe, stożki okręgi…
  • otuliny na rury, zabezpieczające przed ich zamarzaniem. Otuliny oferujemy w różnych średnicach i grubościach ścianek jak również w różnej gęstości styropianu
  • opakowania styropianowe do AGD i RTV, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Kształtki styropianowe do pakowania i transportu

Kształtki styropianowe są sprawdzonym sposobem do pakowania i transportu delikatnych produktów. Są niezwykle popularne na całym świecie. Dużą zasługą są właściwości materiału, z których się je wykonuje. Kształtki styropianowe produkowane są bowiem na konkretny wymiar. Powinny być idealnie dopasowane do pakowanych towarów. Zabezpieczają je przed uszkodzeniem mechanicznym w trakcie transportu. Nie bez znaczenia jest wysoka odporność styropianu na zgniatanie i uderzenia. Nietrudno o nie podczas pakowania, przewożenia i magazynowania delikatnych produktów. Dotyczy to zwłaszcza elektroniki i sprzętu AGD. Jednak kształtki styropianowe posłużyć mogą także do produkcji kasków ochronnych, czy pakowania produktów żywnościowych. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Mają przy tym znaczenie inne właściwości styropianu. To przede wszystkim:
zabezpieczenia do opakowań
To sprawia, że kształtki styropianowe są powszechnie używane do zabezpieczania i pakowania produktów. Wykorzystywane są także jako półprodukty podczas procesu wytwarzania towaru. Zakres użyteczności kształtek ze styropianu jest bowiem ogromny.

Kształtki ze styropianu na zamówienie

Kształtki styropianowe wykonujemy w Styroplast na zamówienie. Wynika to z faktu, że muszą być one dopasowane do konkretnego produktu. Wyróżnia nas przy tym krótki czas realizacji każdego zamówienia. Sprzyja temu nowoczesny system produkcji oraz duże doświadczenie technologów. Co istotne, realizujemy zarówno nisko, jak i wysokonakładowe zamówienia. Wśród najczęściej zamawianych kształtek ze styropianu znajdują się między innymi:

Wykonujemy każdy rodzaj kształtek styropianowych. Dopasowujemy je do wymagań zamawiającego i jego potrzeb. Dysponujemy bowiem profesjonalną linią produkcyjną. Zaopatrujemy w kształtki styropianowej cateringi i producentów żywności. Wytwarzamy je na potrzeby przemysłu budowlanego i przedsiębiorstw innych branż. Elementy ze styropianu produkujemy ściśle według wskazań Zamawiającego. Stąd nasza wysoka jakość usług i pomyślna współpraca z mniejszymi i dużymi firmami. Zarówno w Polsce, jak i Europie.

Kształtki styropianowe jako wypełniacze do paczek

Styropianowe kształtki idealnie nadają się jako wypełniacze do paczek. Podczas przesyłki także zwraca się uwagę na odpowiednie zabezpieczenie produktu. Dotyczy to nie tylko wyrobów szklanych i kruchych. Styropianowe wypełniacze używane są także do pakowania elektroniki i produktów z tworzyw sztucznych. Unieruchomienie ich w paczce jest gwarancją dostarczenia bez uszkodzeń. Stąd tak wiele firm i sklepów wysyłkowych używa ich do wypełnienia pustej przestrzeni kartonu. To sprawdzona metoda. Stosuje ją wiele sklepów internetowych i producentów. Kierując się wysokimi standardami, zabezpieczają oni przesyłki w sposób doskonały. Uszkodzony podczas przesyłki produkt jest bowiem nikomu niepotrzebnym kosztem. Prowadzi także do frustracji i nieporozumień na linii sprzedawca-Klient. Niska cena styropianowych wypełniaczy do paczek to niewielki koszt w porównaniu z ewentualną szkodą.

Tanie kształtki styropianowe u producenta

Tanie kształtki ze styropianu najlepiej zamawiać u producenta. To gwarancja najniższej ceny i wysokiej jakości produktu. Styroplast zapewnia kompleksową w tym zakresie obsługę. Każde zamówienie wykonywane jest z wysoką dokładnością. Tak, by produkt finalny w pełni odpowiadał zamawiającemu. Nieistotne jest przy tym, czy potrzebne są styropianowe ceowniki, czy opakowania na żywność. Każdy nasz produkt charakteryzuje się dokładnością i ponadprzeciętną jakością. Jak zamówić kształtki styropianowe w Styroplast? Wystarczy skontaktować się z naszym Działem Obsługi Klienta. Nasi doradcy nie tylko pomogą w wyborze. Wskażą także najtańsze rozwiązanie w zakresie produktów ze styropianu. Kolejnym etapem współpracy jest wykonanie przez Styroplast wzorów. Po akceptacji przez Zamawiającego przystępujemy do produkcji. Termin realizacji uzależniony jest ściśle od wielkości zamówienia. Gwarantujemy jednak, że kształtki ze styropianu wykonamy bez zbędnej zwłoki.