Litery (1)

Ozdoby komunijne (3)

Styropianowe ozdoby wielkanocne (3)

Święta Bożego Narodzenia (4)

Walentynkowe ozdoby styropianowe (2)

Styropianowe ozdoby okolicznościowe — producent — Styroplast

Styropianowe ozdoby okolicznościowe są chętnie wykorzystywanymi dekoracjami. Część z nich jest uniwersalna. Inne pasują jedynie do konkretnych wydarzeń. Niemniej styropianowe ozdoby towarzyszą nam cały rok. Są tanie. Łatwo je przechować do kolejnej okazji. Ozdoby ze styropianu można montować zarówno na ścianę, jak i sufit. Są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Idealnie nadają się do dekorowania sal weselnych, konferencji i spotkań okolicznościowych. Styropianowe ozdoby są równie popularne w trakcie świątSylwestra, czy Wielkanocy. Niejednokrotnie styropianowe dekoracje zakłada się na ścianę w pokoju, czy sali szkolnej. Stale towarzyszą nam w witrynach sklepów różnych branż. Styropianowe ozdoby ścienne nadają się na każdą okazję. W Styroplast wykonujemy je także na zamówienie. Wystarczy podać parametry zamawianego elementu i narysować go na kartce. Resztą przygotowań zajmą się nasi technicy. Ozdoby styropianowe na ścianę i sufit podzielone są tematycznie. Najpopularniejsze z nich to:

Ponadto wykonujemy wiele zleceń na zamówienia indywidualne. Wśród nich popularność biją weselne ozdoby ze styropianu. Służą dekoracji zarówno kościołów, jak i sal weselnych. Bardzo łatwo je dopasować do uroczystości. Imiona pary młodej tworzą oryginalną atmosferę.

Ozdoby styropianowe na komunię

Komunijne ozdoby styropianowe są często wykorzystywane do dekorowania kościoła. Niekiedy przystraja się nimi także salki katechetyczne. Komunia jest ważnym wydarzeniem dla dziecka, stąd warto zadbać o właściwą jego oprawę. Zarówno podczas ceremonii, jak i w domu. Komunijne ozdoby ze styropianu cieszą się okresowo dużą popularnością. Każdemu bowiem zależy, by ten dzień dziecko wspominało bardzo mile. Styropianowe ozdoby na komunię mogą przybierać różne postacie. Dekorację uzupełnia się najczęściej imionami dzieci i datą sakramentu. Dużym atutem jest możliwość zamówienia dekoracji komunijnych według własnego projektu.

Styropianowe ozdoby na Boże Narodzenie

Styropianowe ozdoby na Boże Narodzenie zaczynają być popularne już w październiku i listopadzie. Wtedy bowiem większość dekoratorów myśli już o zimowych świętach. Wśród bożonarodzeniowych dekoracji świątecznych przeważają te z motywem Mikołaja i reniferów. Równie chętnie kupowane są styropianowe choinki. Ofertę Styroplastu dopełniają bałwanki i gwiazdy świąteczne. Stanowią doskonałą dekorację ze styropianu na ścianę. W mniejszych rozmiarach idealnie przystroją choinkę. Dekoracje styropianowe na Boże Narodzenie mają bardzo szerokie zastosowanie. Są nastrojową dekoracją w szkołach, sklepach, czy zakładach pracy. W wyjątkowy sposób umilają przedświąteczny okres.

Styropianowe dekoracje wielkanocne

Styropianowe ozdoby wielkanocne motywami przypominają o nadchodzącej wiośnie. To także czas zajęcy, kurczaków i wielkanocnych jaj. Styropianowe ozdoby na ścianę nadają się do dekoracji sal w przedszkolach i szkołach. Świetnie prezentują się w witrynach sklepów. Można z nich zrobić oryginalną dekorację świąteczną na ścianę w pokoju. Styropianowe ozdoby wielkanocne mogą być eksponowane na zewnątrz. Są odporne na zmienne i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Walentynkowe dekoracje ze styropianu

Ozdoby ze styropianu towarzyszą nam także na Walentynkach. W ten sympatyczny sposób okazywane są najpiękniejsze uczucia. Styropianowe dekoracje walentynkowe doskonale wypełnią przestrzeń na ścianie w domu. Na ukochanej zrobi to z pewnością niesamowite wrażenie. W ten sposób dekorowane są także sale klubowe i wystawy sklepowe. To doskonały sposób na zabawę z dziećmi. Malowanie ozdób z pewnością im się spodoba. Walentynki są bowiem doskonałą okazją do świętowania i okazywania pozytywnych emocji. Stąd wzory nawiązujące do serca. W sposób jednoznaczny kojarzy się ono ze świętem zakochanych.

Styropianowe litery i cyfry dekoracyjne

Styropianowe litery i cyfry dekoracyjne same w sobie są ozdobą. Są też świetnym uzupełnieniem do okazjonalnego wystroju wnętrza. Napis informujący o powodzie do świętowania jest zawsze oryginalny. Tak samo, jak imiona solenizantów i jubilatów. Litery i cyfry ze styropianu są uniwersalną ozdobą na ścianę. Pasują na każdą okazję. Można je z łatwością przechowywać i wykorzystywać wielokrotnie. Napisy z liter styropianowych są czytelne i widoczne z daleka. Wykorzystywane są także w szkolnictwie, reklamie i branży rozrywkowej. Poszukujesz innej sztukaterii wewnętrznej?