Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Nadokienniki bezpośrednio od producenta

Nadokienniki to styropianowe profile ozdobne, dzięki którym stworzysz ciekawą kompozycję na elewacji budynku. Nazywane są również gzymsami elewacyjnymi zewnętrznymi. Ich zastosowanie w architekturze sięga bardzo dawnych czasów. Niegdyś pełniły przede wszystkim rolę ozdobną. W dzisiejszych czasach łączą w sobie nienaganny styl, trwałość i funkcjonalność.

Oprócz walorów wizualnych, styropianowe nadokienniki chronią również elewację przed zaciekami podczas ulewy czy sypiącym śniegiem. Dzięki temu ich nabywca nie musi systematycznie odmalowywać ścian budynku, co łączy się przecież ze stratą czasu i znacznych środków finansowych. Jeśli więc cenicie sobie Państwo żywotność elewacji, postawienie na nadokienniki będzie rozwiązaniem, które pozwoli ją przedłużyć.

Dlaczego warto wybrać nadokienniki zewnętrzne?

Warto zajrzeć do specyfikacji i wyników zawartych w tej kategorii produktów, by zapoznać się z ich sposobem wykonania. Nasza sztukateria powstaje z nowoczesnego i wytrzymałego styropianu o oznaczeniu EPS 200, który jest dla wzmocnienia pokryty tynkiem sztukatorskim. Przygotowane w ten sposób elementy ozdobne zachowują wytrzymałość w obliczu potencjalnych uszkodzeń mechanicznych, jak również zmiennych sytuacji pogodowych.

Dekory Styroplast świetnie sprawdzają się zarówno w warunkach minusowych temperatur, jak i gorącego lata. Na ich powierzchni nie powstają mikropęknięcia, co pozwala użytkować naszą sztukaterię przez wiele lat.

Warto również wspomnieć o maksymalnie uproszczonym montażu, który ogranicza się do przyklejenia elementów zdobniczych za pomocą specjalnego kleju na elewację.