POZNAJMY SIĘ

Dlaczego warto z nami współpracować!

Firma StyroPlast to kompleksowa i fachowa pomoc w zakresie realizacji różnych inwestycji budowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji artykułów ze styropianu i styroduru. Podstawą naszego sukcesu są wysoko kwalifikowani specjaliści, nowoczesny park maszynowy, wykorzystanie wysokiej jakości materiałów i zorientowanie na potrzeby klientów.

Nasza szeroka oferta obejmuje produkty styropianowe takie jak profile elewacyjne, listwy czy gzymsy. Przygotowujemy również bonie, kolumny, pilastry oraz wszelkiego rodzaju sztukaterie elewacyjne według zapotrzebowania naszych klientów. Jako producent sztukaterii doskonale zdajemy sobie sprawę, że produkty tego rodzaju muszą odznaczać się nieprzeciętną jakością i estetyką. Nasza sztukateria to szczegółowe dopracowanie, wykorzystanie sprawdzonych materiałów o wysokiej trwałości, które dodatkowo są łatwe w montażu.

Działamy kompleksowo – przygotowujemy projekty dopasowane do zlecenia klientów i po akceptacji przystępujemy do ich wykonania. Wyróżnia nas krótki czas realizacji zamówień, nawet tych nietypowych – przygotujemy gzyms czy bonie indywidualnie według dostarczonych nam wymiarów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą!

WSPÓŁPRACA Z NAMI

Chcesz z nami pracować? Czekamy na Ciebie!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy partnerów handlowych na terenie całego kraju. Jeżeli jesteś właścicielem hurtowni, sklepu, firmy z branży okiennej i chciałbyś zostać przedstawicielem firmy StyroPlast - skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjne warunki współpracy!