Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Listwy przypodłogowe MDF

Białe listwy przypodłogowe MDF to funkcjonalny element wykończenia wnętrza, dzięki któremu zadbasz o należytą estetykę w pomieszczeniu i jednocześnie ochronisz dolny obszar ścian przed wszelkiej maści uszkodzeniami, które mogą wynikać z codziennego użytkowania nieruchomości. Wystarczy wymienić tutaj jako przykład systematyczne sprzątanie lub odkurzanie mieszkania czy domu, które może skutkować przypadkowym uszkodzeniem ścian. Listwy podłogowe stanowią skuteczną barierę między odkurzaczem czy miotłą a powierzchnią ściany. Ich zastosowanie pozwala wykonywać codzienne prace w spokoju i bez potrzeby wzmożonej uwagi. Listwy podłogowe wykonane z MDF pasują do różnorodnych posadzek - do paneli podłogowych drewnopodobnych, podłóg drewnianych, wykładziny, marmuru, płytek czy paneli winylowych. Ich ogromnym atutem jest uniwersalność, dzięki której jest to element wykończeniowy idealnie pasujący do wielu materiałów i stylistyk wnętrzarskich. Listwy MDF to jedne z najchętniej wybieranych przez klientów odmian popularnych "przypodłogówek". Produkt ten ładnie wieńczy posadzkę i spełnia szereg funkcjonalności dla wnętrza. Mowa tu przede wszystkim o wspomnianym zabezpieczeniu dolnego obszaru ściany przed uszkodzeniami. Zastosowanie listew podłogowych to ponadto skuteczne ukrycie szczelin dylatacyjnych. Szczeliny dylatacyjne to przestrzeń pozostawiona między podłogą a ścianą w celu prawidłowej pracy posadzki z biegiem lat. Warto nadmienić, że dostępne w ofercie naszego sklepu białe listwy podłogowe MDF posiadają specjalną przestrzeń po swojej wewnętrznej stronie, w której można ukryć kable biegnące wzdłuż podłogi. Dzięki takiemu rozwiązaniu poprawimy estetykę całego pomieszczenia i nadamy mu eleganckiego charakteru.

Listwa przypodłogowa MDF - solidne wykończenie posadzki

Listwa MDF DD Styroplast posiada ładne, zewnętrzne wykończenie. Profile podłogowe w kolorze białym to uniwersalne rozwiązanie do każdego wnętrza i każdej stylistyki. Przede wszystkim sprawdzą się w zestawieniu ze stylem angielskim, skandynawskim czy klasycznym. Lakierowane listwy z zewnątrz zadbają o należytą elegancję i podniosą prestiż miejsca, w którym zostały umieszczone. Opisywany produkt charakteryzuje solidne wykonanie w oparciu o najnowsze technologie i bardzo atrakcyjna cena w stosunku do jakości. Dlaczego warto wybrać właśnie profile z MDF? Dla porównania weźmy pod uwagę listwy przypodłogowe pcv, czyli najtańszy produkt z tej grupy sztukaterii na rynku. Cena jest co prawda zachęcająca, ale listwy pcv wymagają więcej pracy przy montażu, odkształcają się i są narażone na pęknięcia. Przypodłogowe listwy MDF to gwarancja solidności i możliwości wieloletniej eksploatacji. Panele podłogowe w zestawieniu z taką listwą wykończeniową zyskają dodatkowego blasku.

Jak przebiega montaż listew przypodłogowych MDF?

Listwy wykonane z materiału MDF wbrew pozorom nie są trudne w montażu! Nie trzeba wiercić ścian lub korzystać z kosztownej pomocy specjalistów od wykończenia wnętrza. Wystarczy użyć dedykowanego kleju Adefix New, który znajduje się w ofercie naszego sklepu. Podczas jednego zamówienia możecie więc Państwo nabyć zarówno listwy, jak i spoiwo, dzięki któremu umieścicie je na ścianie. Co warte podkreślenia, opisywany klej można również wykorzystać do tworzenia łączeń i szpachlowania. To uniwersalny produkt o szerokim zastosowaniu i świetnej jakości! Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie jak wykończyć narożniki wewnętrzne w pomieszczeniu. Listwy wykonane z płyty MDF można docinać we własnym zakresie za pomocą klasycznej piły ręcznej z małymi i dobrze naostrzonymi ząbkami. W celu połączenia listew w rogach, należy przyciąć materiał MDF pod kątem 45 stopni.

Wybierz stylowe wykończenie i najlepszą jakość od Styroplast!

Dostępne w naszym sklepie listwy przypodłogowe, listwy przyścienne i inne elementy wykończenia to gwarancja wieloletniego użytkowania oraz zadowolenia klienta. Nasza sztukateria łączy w sobie wartości dekoracyjne oraz szeroką funkcjonalność dla wnętrza. Wszystkie nasze produkty są bezpieczne dla użytkowników oraz otoczenia i zwierząt domowych. Nie posiadają w swoim składzie szkodliwych substancji, więc są dobre dla alergików lub osób o obniżonej odporności organizmu. Jeśli masz pytania lub nie wiesz jaki produkt wybrać, skorzystaj z naszej fachowej pomocy i doradztwa! Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane sztukaterią wewnętrzną dostępną w naszej ofercie. Chętnie doradzimy Państwu w zakresie wyboru odpowiednich dekorów i poprowadzimy Państwa przez cały proces zakupowy. Nasze produkty posiadają dwuletnią gwarancję. Listwy przypodłogowe MDF wykonujemy w długości 2,4 metra. Na życzenie klienta jesteśmy jednak w stanie stworzyć sztukaterię w dowolnym wymiarze. Zachęcamy również do zapoznania się z innymi elementami wykończeniowymi, które dostępne są w naszym sklepie internetowym.