Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Listwy wewnętrzne Styroplast

Wszystkie dostępne w naszej ofercie listwy wewnętrzne wykonane są ze styroduru XPS. Potoczna nazwa „styropianowe” jest użyta w tekście tylko zwyczajowo/orientacyjnie.

Produkty Styroplast często są określane przez klientów jednym słowem: hit. Listwy wewnętrzne z naszej oferty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody i działanie wilgoci. Powstały z najmocniejszego i najtrwalszego na rynku styroduru XPS.

Listwy Styroplast wytworzone z twardego styroduru XPS są wytrzymałe, ale przy tym posiadają trwałą elastyczność i niską cenę, w przeciwieństwie do odmian flex.

Komponenty Styroplast posiadają ostre i wyraziste krawędzie, są odporna na pękanie i wodę oraz wilgoć, dzięki czemu nie ma przeciwwskazań, by montować je w takich lokalizacjach, jak łazienki, kuchnie, piwnice czy garaże.

Elementy wykonane są z wytrzymałego styroduru XPS. To wyjątkowo lekki i wytrzymały materiał. Co ważne, także niepalny.

Styropianowe (styrodur XPS) listwy LED oświetlające ścianę

Styropianowe (styrodur XPS) listwy LED oświetlające ścianę lub sufit zyskują dużą popularność. Wynika to z oryginalności rozwiązania. Oświetlenie takie można bowiem traktować jako uzupełniające. Listwy sufitowe LED w elegancki sposób podkreślają przestrzeń pomieszczenia. W zależności od taśm z diodami można uzyskać wiele ciekawych stylizacji. Także różnokolorowych lub ze zmienną barwą światła. To rozwiązanie do każdego domu. Styropianowe (styrodur XPS) listwy LED oświetlające ściany są bowiem bardzo uniwersalne. Z powodzeniem zdobią wnętrza klasycznych i nowoczesnych budynków. Mogą być częścią większej sztukaterii w pomieszczeniach. Alternatywą jest traktowanie ich jako jedynej ozdoby na suficieListwy LED konstrukcyjnie podobne są do przysufitowych listew styropianowych. Ich profile przylegają jednocześnie do ściany i sufitu. Wyrównują tym samym drobne niedoskonałości tynkarskie. Podkreślają i powiększają pomieszczenie optycznie. A dodatkowa funkcja oświetleniowa może sprawdzić się w trakcie jesiennych i zimowych wieczorów. Nadaje ono bowiem niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Można dzięki niej tworzyć ciekawe aranżacje świetlne. Listwy oświetlające od producenta STYROPLAST są wyjątkowo uniwersalne. Można zainstalować w nich taśmy lub listwy LED. Wcześniej styropianowe (styrodur XPS) elementy sztukaterii warto pomalować na wybrany kolor.

Przysufitowe listwy LED do podświetlania ściany

Przysufitowe listwy LED od STYROPLAST są oryginalną ozdobą. Do tego trwałą i łatwą w montażu. Elementy wykonane są z wytrzymałego styroduru XPS. To wyjątkowo lekki i wytrzymały materiał. Co ważne, także niepalny. Wystawiony na działanie ognia nie podtrzymuje go. Jest bezpieczny w użytkowaniu. Doskonale nadaje się do przysufitowych listew LED. Nie wymagają one dużych umiejętności podczas montażu. Wystarczy też najprostszy pakiet narzędzi. Przyda się nożyk monterski, piła o drobnych żabkach i dedykowany klej. Musi być on przeznaczony do styropianu. W przeciwnym razie elementy mogą rozpuścić się i zdeformować. Przydatna będzie też niewielka skrzynka uciosowa. Sam montaż styropianowych (styrodur XPS) listew podświetlających LED ogranicza się do prostych czynności. Po nałożeniu kleju na element należy umieścić go między ścianą a sufitem. Należy pamiętać przy tym o kierunku światła, które będzie świeciło po montażu. Należy przez chwile docisnąć element. Po wszystkim pozostaje wytrzeć bawełnianą szmatką nadmiar kleju.

Styropianowe (styrodur XPS) listwy podświetlające ścianę i sufit — wzory

Sufitowe listwy LED na stałe zagościły w ofercie STYROPLAST. Wynika to z ich dużej popularności i uniwersalności. Można je bowiem dopasować do kilku stylów w aranżacji wnętrz. Od klasycznych po nowoczesne. Listwy podświetlające ściany i sufit nadają oryginalnego wystroju. Wieczorami jest on dodatkowo wzbogacony subtelnym podświetleniem. Trudno się dziwić, że są one tak chętnie kupowane. Pomaga w tym duży wybór styropianowych (styrodur XPS) listew LED podświetlających ścianę i sufit. W stałej ofercie posiadamy kilkanaście atrakcyjnych wzorów. Należy jednak pamiętać, że realizujemy też indywidualne zlecenia Klientów. Wystarczy przesłać nam wzór elementu. Wykonamy go ściśle według wytycznych. Wystarczy jedynie pomysł jak wykorzystać styropianowe (styrodur XPS) listwy LED. My zajmiemy się ich produkcją. W przypadku pytań dotyczących styropianowych (styrodur XPS) listew LED podświetlających ścianę zachęcamy do kontaktu!

Aranżując wnętrze, nie zapomnij o detalach takich jak listwy przysufitowe, które nadają elegancji i wyrafinowania. Nowoczesnym rozwiązaniem są listwy LED oświetlające sufit oraz listwy LED oświetlające ścianę, które tworzą ciekawe efekty świetlne. Jeśli chcesz ukryć karnisze, wybierz listwy maskujące karnisz. Listwy płaskie ścienne dodają stylu i charakteru, a listwy przypodłogowe mdf dopełniają całość aranżacji, zapewniając spójność i estetykę. Dzięki takiej sztukaterii wewnętrznej Twoje wnętrze zyska na elegancji i stanie się bardziej wyrafinowane.