Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Styropianowe ozdoby wielkanocne to oryginalny sposób na dekoracje związane ze świętami. Nadają się do każdego wnętrza. Zarówno w domu, biurze, jak i salach restauracyjnych. Mogą być także doskonałą ozdobą na witrynach sklepowych. To proste wzory, które nadają wnętrzom atmosferę wyjątkowych, wiosennych świąt. Dodatkowo stwarzają duże pole do popisu w kontekście ich zdobienia. Wielkanocne dekoracje ze styropianu można bowiem dodatkowo wzbogacić wizualnie. Materiał, z którego zostały wytworzone, jest bowiem łatwy w dalszej obróbce. Sprawia to, że takie dekoracje są świetną bazą do decoupage`u. Oryginalnie są białe i same w sobie stanowią wyjątkową ozdobę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by udekorować je według własnego pomysłu.

Ozdoby ze styropianu na Wielkanoc — wzory

Styropianowe dekoracje wielkanocne charakteryzują się oryginalnością wzorów. Są one powiązane nie tylko z samymi świętami. Wśród wzorów znajdują się również ozdoby nawiązujące do wiosennej pory roku. To naturalne. Okres Wielkanocy kojarzony jest bowiem z odradzającą się po zimowej przerwie przyrodą. Dominują wtedy zielone i żółte kolory. Stąd duże możliwości we własnoręcznym przygotowaniu styropianowych ozdób do dekoracji świątecznej. Własnoręczne ich zdobienie z pewnością podniesie wartość wizualną wystroju. Wspomoże w tym szeroka oferta świątecznych figurek. Wzory styropianowych ozdób wielkanocnych są bowiem różnorodne. Przeważają w nich typowe, wiosenne motywy. Są wśród nich styropianowe kuryzajączki i jaja. Popularne są także kwiaty i baranki. Czyli wszystko to, co kojarzy się nie tylko ze świętami, ale też porą roku.

Styropianowe dekoracje na Wielkanoc — ozdoby do każdego wnętrza

Styropianowe dekoracje wielkanocne łatwo dopasować do każdego wnętrza. Ich oryginalny, biały kolor łatwo zmienić na inny. Materiał, z jakiego je wykonano łatwo bowiem zdobić. Styropianowe dekoracje wielkanocne z powodzeniem można malować. Ważne jest jedynie zastosowanie odpowiedniej ku temu farby. Najlepiej użyć w tym celu takiej na bazie wody. Daje to 100% gwarancji, że wielkanocna ozdoba nie rozpuści się i nie zmieni kształtu. Duże możliwości stwarzają styropianowe jajka. To świetna dekoracja, którą można wykonać we własnym zakresie. Własnoręcznie zrobiona pisanka nie tylko ozdobi wnętrze biura, czy domu. Może być też wyjątkową atrakcją w koszyczku ze święconką. Z pewnością sprawi to wielką radość dzieciom, które wcześniej ją przygotowały. Styropianowe jajka są bowiem wyjątkową ozdobą wielkanocną. Ich zdobienie może być tematem zajęć edukacyjnych w szkole i przedszkolu. Może być także świetnym tematem do wspólnej zabawy w domu. Można użyć przy tym różnych form dekoracyjnych. Tu sprawdzi się także oklejanie papierem i bibułą. Także brokat może odmienić wygląd styropianowej pisanki. To bardzo dobry sposób na kultywowanie tradycji i wspólne uczestnictwo w przygotowaniach.

Najlepsze ozdoby styropianowe na Wielkanoc — gdzie kupić?

Ozdoby ze styropianu na Wielkanoc są łatwo dostępne. Warto jednak dokonać zakupu u producenta. Gwarantuje to najniższą cenę, przy zachowaniu wysokiej jakości wyrobu. Taką ofertę ma Styroplast — lider w produkcji sztukaterii i ozdób ze styropianu. Szeroka oferta wzorów styropianowych ozdób wielkanocnych to nie wszystko. Proponujemy bowiem możliwość indywidualnych zamówień według własnego pomysłu. Wystarczy przesłać do nas zdjęcie lub rysunek dekoracji na Wielkanoc. W krótkim czasie wykonamy zamówiony element z niezwykłą dokładnością i dbałością. Służymy także pomocą w zakresie wyboru oraz możliwości zdobienia styropianowych dekoracji wielkanocnych. W razie pytań lub wątpliwości piszcie do naszego Działu Handlowego.