Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Walentynkowe ozdoby ze styropianu są świetną dekoracją na święto zakochanych. Przydadzą się do stworzenia wyjątkowej atmosfery w tym dniu. Z pewnością zostaną docenione przez partnerkę, czy partnera. To prosty sposób na zaakcentowanie tego wyjątkowego święta. i wielkiego uczucia. Można wykorzystać je na wiele sposobów. Przede wszystkim styropianowe ozdoby na Walentynki mają funkcję dekoracyjną. Mogą być jednak oryginalnym dodatkiem do właściwego prezentu. Same w sobie stanowić mogą wyjątkową Walentynkę. Wszak to nie tylko Dzień Zakochanych. Przy tej okazji obdarowuje się drobiazgami także osoby, do których pałamy nadprzeciętną sympatią. Tu ograniczeniem jest jedynie własna wyobraźnia. Zastosowanie styropianowych ozdób walentynkowych nie ogranicza się bowiem tylko do zakochanych.

Styropianowe ozdoby na Walentynki

Styropianowe ozdoby na Walentynki mogą spełniać różne role. Doskonale nadają się jako dekoracja pomieszczeń. Można wykorzystać je do stworzenia wyjątkowej, romantycznej atmosfery podczas domowej kolacji. Sprzyja temu ich uniwersalność. Idealnie nadają się do powieszenia na ścianie, czy meblach. Mogą być potraktowane jako oryginalna Walentynka wręczona osobie, którą lubimy. To świetny sposób na okazanie sympatii. Styropianowymi dekoracjami walentynkowymi można udekorować ponadto witryny sklepów, czy kawiarni. To bowiem prosty i tani sposób na wystrój mieszkania, ale i punktu handlowego. Doskonale nadadzą się także do udekorowania sali, w której odbywa się spotkanie. Wiele restauracji i kawiarni organizuje wtedy okolicznościowe przyjęcia. Zakochani mogą liczyć wtedy na dodatkowe bonusy i promocje.

Ozdoby styropianowe jako oryginalna Walentynka

Styropianowe ozdoby mogą być także oryginalną Walentynką. Tu wystarczy niewielki nakład pracy, by pozytywnie zaskoczyć osobę, do której czujemy ponadprzeciętną sympatię. Drobny upominek można wykonać we własnym zakresie. Podstawą może być właśnie styropianowa ozdoba walentynkowa. Oryginalnie jest ona w kolorze użytego do produkcji surowca, czyli białym. To daje duże możliwości, by we własnym zakresie ją ozdobić. Sposobów jest naprawdę wiele. Styropianowa dekoracja na Walentynki to świetna baza do decoupage`u. Możliwe jest jej malowanie, oklejenie, czy zdobienie innym sposobem. Tak przystrojona Walentynka z pewnością doceniona zostanie przez drugą osobę.

Styropianowe dekoracje walentynkowe na inne okazje

Styropianowe ozdoby na Walentynki świetnie sprawdzą się też przy innych okazjach. Takimi mogą być urodziny ukochanej osoby. To także idealna laurka na Dzień Matki. Tu wystarczy własna wyobraźnia i choćby niewielkie umiejętności manualne. Styropianowe dekoracje łatwo jest bowiem dostosować do okazji. Przede wszystkim warto je pomalować. Najlepszą ku temu jest farba na bazie wody. Szybko wyschnie. Nie rozpuści ponadto styropianowego serca, czy innej ozdoby. Będzie to także samodzielna, ręcznie wykonana Walentynka. Taki rodzaj ozdoby może być doskonałym sposobem na zaangażowanie dziecka. Zarówno podczas zajęć edukacyjnych w przedszkolu, jak i szkole. To także fajny pomysł na zajęcia w domu. Z pewnością trud taki zostanie doceniony wspaniałym uśmiechem mamy lub innej bliskiej osoby.

Gdzie kupić walentynkowe ozdoby styropianowe?

Walentynkowe ozdoby ze styropianu najłatwiej kupić u producenta takiej sztukaterii. Otrzymujemy wtedy gwarancję najniższej ceny. Za pomysłem przemawia także możliwość produkcji indywidualnych wzorów na zamówienie. Dekoracje takie wykona Styroplast, lider wśród producentów sztukaterii styropianowej. Wystarczy przesłać fotografię lub rysunek wzoru, którym jesteśmy zainteresowani. Technicy produkcji w krótkim czasie przygotują interesujący Was produkt. Wyróżnia się on nie tylko niską ceną, ale i wysoką jakością wykonania. Zostanie wiernie odwzorowany podczas etapu produkcji. Tym sposobem można wzbogacić dekoracje Walentynkowe o styropianowe serca, czy kwiaty. Efekt z pewnością przerośnie oczekiwania. Wystarczy skontaktować się z Działem Handlowym Styroplast i przesłać wzór potrzebnej ozdoby. Tu także otrzymacie odpowiedzi na interesujące Was pytania w zakresie zamówień i produkcji.