Frezowanie CNC

Oferujemy Państwu usługi frezowania CNC oraz wycinania CNC materiału na ploterze 2.5D o polu roboczym 2000 x 1500 x 300 [mm].Podejmujemy się prac na pojedynczych elementach, które Państwo nam dostarczycie. Wykonujemy także frezowanie CNC na materiałach własnych.Nasza maszyna wyposażona jest w skaner dotykowy, spełniający kilka funkcji, np. wykorzystanie do skanowania obiektów 2.5D, jak również do skanowania obrysów elementów płaskich. Ma to zastosowanie w powielaniu istniejących już elementów.

Posiadamy stół próżniowy, który pozwala na szybkie i czyste cięcie materiału poprzez przyssanie go do powierzchni stołu, co pozwala uniknąć mechanicznego mocowania, które często powoduje uszkodzenie lub zabrudzenie ciętego materiału.Możemy przeprowadzić frezowanie CNC na podstawie rysunku technicznego, nawet odręcznego w formie plików graficznych.

W celu prawidłowej wyceny frezowanego elementu, prosimy o przesłanie zapytania drogą mailową na adres: info@styroplast.net.pl. Cena uzależniona jest od czasu pracy maszyny i ceny materiału. Do wyceny potrzebujemy rysunek, rodzaj materiału i ilość detali.

Obrabiamy:

Aluminium
HPL
Dibond
Drewno
Laminaty
Styrodur
Tworzywa sztuczne
Płyty meblowe
Płyty MDF
Materiały kompozytowe