otuliny izolacyjne styropianowe

Kształtki styropianowe

W ofercie stałej posiadamy 6 wzorów kształtek. Wykonujemy każdy rodzaj na zamówienie, ceny indywidualnie.

Ze względu na wszechstronność zastosowań styropianu oraz styroduru jedynym ograniczeniem w produkcji różnego rodzaju elementów jest nasza wyobraźnia. W naszej bogatej ofercie produtków znajdują się również różnego rodzaju kształtki styropianowe, ktore znajdują zastosowanie w niemalże wszystkich gałęziach przemysłu. Korzystając z naszego parku maszyn jesteśmy w stanie wyprodukować w zasadzie prawie każdy kształt jaki jest potrzebny naszemu klientowi.

Nasze kształtki styropianowe wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania oraz niezwykłą odpornością na wszelakie działanie czynników zewnętrznych oraz ludzkich. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wytwarzania oraz projektowania produktów styropianowych, pozwoliło wyspecjalizować się nam w dostosowywaniu się do potrzeb naszych klientów. Realizujemy indywidualne zamówienia oraz projekty na zamówienie.

Wykonamy każdy wymiar kształtki, skontaktuj się z nami
a doradzimy i usprawnimy proces zamówienia.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!
+48 502 169 585 lub info@styroplast.net.pl

Produkty - typy kształtek styropianowych

Wykonujemy proste jak i złożone zlecenia

Bardzo chętnie podejmiemy się realizacji najbardziej wyszukanych pomysłów oraz zastosowań styropianu, zarówno klientom indywidualnym, jak i przemysłowym. Nasze styropianowe kształtki wytwarzamy dla przedstawicieli wszystkich gałęzi przemysłu.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, zarówno zakłady produkcyjne, jak i odbiorców indywidualnych. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w każdym nakładzie po wcześniejszym ustaleniu warunków cenowych.

Służymy naszym doradztwem oraz doświadczeniem w realizacji każdego projektu – jeśli chcą Państwo zrealizować nawet najbardziej wymyślny kształt ze styropianu to gorąco zapraszamy do kontaktu oraz konsultacji:

Zapraszamy do kontaktu

    Nasza oferta

    Zalety naszych produktów

    Styropian to nasza specialność

    Wyprodukujemy ze styropianu każdy kształt, jedymym warunkiem jest dostarczenie projektu lub zdięcia przedmiotu.

    Odtwórz wideo