Elewacyjne gzymsy styropianowe

W ofercie posiadamy aż 17 wzorów gzymsów

Gzymsy elewacyjne styropianowe tworzą oryginalne wykończenie budynku. Eleganckie i wyjątkowo trwałe. Wykorzystywane są do wizualnego oddzielenia kondygnacji budynku. Służą także do podbitek dachowych. Odgrywają dużą rolę w zdobieniu okien. Nie tylko powiększają je optycznie, ale i tworzą wyjątkową ozdobę. Gzymsy elewacyjne ze styropianu są bowiem estetyczne. Wyróżniają budynek spośród innych. Prócz funkcji dekoracyjnej są też praktyczne. Wystając poza płaszczyznę muru, zapobiegają ociekaniu po nim wody. Gzymsy elewacyjne są popularnym elementem architektonicznym. Spotkać je można na antycznych budynkach rzymskich i greckich. Wtedy do ich wykonania używano gipsu. Wycinano je także z bloków piaskowca. Były popularne w średniowieczu. Chętnie wykorzystywane są w wykończeniu wnętrz i elewacji budynków po dziś dzień. Dziś elewacyjne gzymsy wytwarzamy ze styropianu. To wyjątkowo odporny na czynniki atmosferyczne materiał. Odpowiednio zamontowany będzie dekoracją budynku przez długie lata. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się elementy styropianowych gzymsów w dużym wyborze. Charakteryzują się także doskonałymi parametrami technicznymi. Są ponadto łatwe w montażu.

Gzyms G1

134,00 /metr bieżący

Gzyms G2

81,20 /metr bieżący

Gzyms G3

67,70 /metr bieżący

Gzyms G4

88,00 /metr bieżący

Gzyms G5

100,30 /metr bieżący

Gzyms G6

100,30 /metr bieżący

Gzyms G7

56,80 98,00 /metr bieżący

Gzyms G8

79,80 /metr bieżący

Gzyms G9

124,50 /metr bieżący

Gzyms G10

88,00 /metr bieżący

Gzyms G11

143,40 /metr bieżący

Gzyms G12

134,00 /metr bieżący

Gzymsy elewacyjne ze styropianu od Styroplast

Produkowane przez Styroplast gzymsy elewacyjne wykonane są ze styropianu EPS 200. To specjalny materiał pokryty dodatkowo innowacyjną masą utwardzającą. Zapewnia ona elementom elastyczność. Dzięki niej gzymsy styropianowe zyskują także odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Nie szkodzi im gwałtowna zmiana temperatury, wilgoć i ekspozycja na słońcu. Doskonale sprawdzają się na zewnątrz budynków, zdobiąc ich elewację. Co najważniejsze, do ich montażu nie są wymagane specjalistyczne narzędzia. Montaż gzymsów elewacyjnych ze styropianu można przeprowadzić we własnym zakresie.

Wszystkie nasze sztukaterie spełniają normy związane w dziedzinie inżynieryjnej i budowlanej. Zapewniają najlepszą wytrzymałość przez cały okres eksploatacji konstrukcji, ponieważ ze względu na swoją elastyczność potrafią „pracować” z budynkiem. Nasze gzymsy nie zawierają domieszek freonu ani formaldehydu oraz innych typów substancji szkodzących zdrowiu, dlatego też są bezpieczne w użytkowaniu.

Gzymsy styropianowe — rozmiary

Sztukaterie styropianowe produkowane przez Styroplast wykonane są zgodnie ze sztuką budowlaną i inżynieryjną. Spełniają wszelkie narzucone normy. Także te związane z bezpieczeństwem. Do produkcji styropianowych gzymsów elewacyjnych nie wykorzystujemy bowiem freonu i formaldehydu. Są wyjątkowo wytrzymałe. Ich elastyczność pozwala dopasowywać się do elewacji budynku. Na uwagę zasługują zróżnicowane rozmiary gzymsów styropianowych. Wytwarzamy je w różnych długościach:

  • 1 metr
  • 1,5 metra
  • 1,75 metra
  • 2 metry

Zróżnicowane długości odcinków pozwalają na niewielkie straty w materiale podczas aplikacji gzymsów elewacyjnych. Styropian jest ponadto łatwy w obróbce. Stąd łatwość montażu poszczególnych elementów.

Gzymsy ze styropianu — szeroki wybór profili

Na asortyment elewacyjnych gzymsów ze styropianu produkcji Styroplast składa się duży wybór profili. To sprawia, że każdy budynek wygląda oryginalnie i wyjątkowo. Łatwo uzyskać klasyczny wygląd elewacji nawiązujący do budowli antycznych. Oferta obejmuje także wzory nowoczesne. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to realizacje zamówień indywidualnych. Na życzenie Klientów wykonamy gzymsy elewacyjne według indywidualnego zamówienia. Wystarczy zdjęcie lub rysunek wzorcowy. By dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży. Gwarantujemy przy tym krótkie terminy realizacji zamówień. Przy większych zakupach zapewniamy darmowy transport lub przesyłkę.

Zamówienia na gzymsy realizujemy w krótkich terminach – wysyłki realizowane są natychmiast lub w terminie do 3 dni w zależności od stanów magazynowych. W przypadku zakupów powyżej 1500 złotych zapewniamy transport gratis. Gdy mają Państwo dodatkowe pytania związane z naszymi produktami, pozostajemy całkowicie do dyspozycji. Prosimy o telefon lub też przesłanie wiadomości e-mail.

Sztukateria styropianowa, która może Cię zainteresować

Styroplast to wiodący na rynku producent sztukaterii styropianowej. Wyróżniamy się niezwykle bogatą ofertą elementów dekoracyjnych zewnętrznych i wewnętrznych. Nadajemy wyjątkowego wyglądu budynkom. Dbamy też o oryginalny wystrój wnętrz. W naszej ofercie znajdziesz także:

Zapraszamy do zakupu sztukaterii styropianowej w naszym sklepie internetowym. W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do wcześniejszego kontaktu.