Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Trzony pilastrów – informacje

Trzony pilastrów to najdłuższa i środkowa część zestawu produktów (obok baz i głowic), które składają się na pełen pilaster. Zastosowanie tego typu zdobienia na elewacji budynku lub w pomieszczeniu na ścianach znacznie podnosi walory estetyczne danej nieruchomości i sprawia, że wyróżnia się ona na tle innych.

Pilastry znane są już z zamierzchłych czasów w architekturze jako jedna z najciekawszych form zdobienia budynków. W obecnych czasach przechodzą swój wielki powrót do świetności, a to wszystko za sprawą nowoczesnej sztukaterii ze styropianu. Dostępne w naszym asortymencie produkty nie wymagają skomplikowanych prac przy obiekcie. Wystarczy je przykleić w wyznaczonym miejscu i pomalować na wymarzony kolor za pomocą bezrozpuszczalnikowych farb elewacyjnych (rozpuszczalniki są niebezpieczne dla zewnętrznej powłoki sztukaterii, dlatego należy ich unikać).

Nic więc dziwnego, że trzony pilastrów oraz całe pilastry cieszą się tak dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów.

Trzony pilastrów w formie szerokiej listwy wychodzącej przed lico ściany

Czym jest trzon pilastra? W praktyce to szeroka listwa, która wychodzi przed lico ściany i posiada najczęściej ciekawe żłobienia. W ofercie sklepu Styroplast znajdziecie Państwo cztery modele trzonów, z większą ilością wycięć oraz mniejszą. Zróżnicowaliśmy ich stylistykę mając świadomość, że każdy z klientów posiada inne preferencje stylistyczne odnośnie sztukaterii.

Z czego są natomiast wykonane nasze trzony? Do produkcji naszych dekorów stosujemy sezonowany styropian EPS 200, który cechuje się dużą wytrzymałością. By jednak jeszcze bardziej zabezpieczyć produkt i nadać mu żywotności, styropian pokrywamy warstwą tynku sztukatorskiego, który zapewnia odporność na warunki atmosferyczne oraz mikropęknięcia i potencjalne uszkodzenia mechaniczne, wynikające z użytkowania nieruchomości. Dzięki temu macie Państwo pewność, że otrzymujecie produkt w pełni sprawdzony i niezawodny.

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie i polecamy również inne produkty dostępne w naszym szerokim asortymencie. Zachęcamy również do kontaktu za pośrednictwem maila lub telefonu oraz zapraszamy do naszej siedziby mieszczącej się w Kielcach. Chętnie doradzimy, opowiemy o naszych dekorach i pomożemy wybrać modele pasujące do stylistyki Państwa nieruchomości.