Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Głowice pilastrów od producenta

Głowice pilastrów to jeden z elementów, które składają się na pełen pilaster. Głowice wieńczą ten typ dekoru w jego górnym obszarze. Pod nimi znajduje się trzon pilastra a w najniższej kondygnacji zdobienia umieszcza się tak zwaną bazę pilastra.

Pilastry na budynkach gwarantują niebywałą wytworność, posiadają ciekawy design i co warte podkreślenia, są bardzo proste w montażu. Zastosowanie tego typu sztukaterii nie wymaga pomocy ze strony specjalisty czy skomplikowanych prac architektoniczno-budowlanych. Wystarczy w łatwy sposób przykleić poszczególne elementy do ściany za pomocą dedykowanego kleju.

Nasze głowice pilastrów to elementy z wyraźnymi żłobieniami, dzięki czemu nadadzą odpowiedni charakter Państwa nieruchomości. Materiał poliuretan jest często wykorzystywany do produkcji dekorów do wnętrz, jednak nasze pilastry ze styropianu również można stosować w pomieszczeniach i budynkach.

Oferowany przez nas produkt to nowoczesna sztukateria styropianowa dobrej jakości, która gwarantuje możliwość wieloletniej eksploatacji. Wszystko dzięki temu, że bazowy styropian EPS 200 pokrywamy tynkiem sztukatorskim, zapewniającym wytrzymałość produktu i odporność na działanie zmiennych warunków atmosferycznych.

Wybierz pożądaną kolorystkę

Głowice pilastrów, podobnie jak inne produkty z naszej szerokiej oferty, pozwalają wybrać pożądaną kolorystykę. Pierwotnie schodzą z linii produkcyjnej w kolorze białym, natomiast klient może pomalować każdy z elementów na wybraną przez siebie barwę. Wystarczy wykorzystać elewacyjne farby, które nie zawierają rozpuszczalników w swoim składzie.

Oferowane na naszej stronie dekory w połączeniu z np. gzymsami czy listwami elewacyjnymi stworzą nietuzinkowy wystrój fasady, który przyciągnie oko i zachwyci zmysły estetyczne.

Zachęcamy do zapoznania się z innymi produktami, które dostępne są w asortymencie Styroplast. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi listwy różnego typu, podokienniki i nadokienniki, bonie, kolumny, zworniki czy wsporniki. Zakres cen w sklepie jest bardzo atrakcyjny, a ilość produktów na stronie stwarza szerokie pole wyboru.