Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Zestawy pilastrów od Styroplast

Sklep Styroplast oferuje Państwu gotowe zestawy pilastrów elewacyjnych. W naszej ofercie znajdziecie cztery gotowe propozycje z wizualizacjami. Jeśli nie wiesz jak dobrać poszczególne elementy pilastrów lub po prostu nie masz na to czasu, skorzystaj ze sprawdzonych rozwiązań popartych naszym wieloletnim doświadczeniem w zakresie sztukaterii.

Oferowane przez nas zestawy pilastrów odmienią charakter Twojej elewacji i nadadzą jej wytwornego charakteru. Tym samym wyróżnisz swój budynek spośród dziesiątek innych w okolicy. Pilastry są chętnie wykorzystywane nie tylko w przypadku domów jednorodzinnych, ale również zabudowy wielorodzinnej, budynków usługowych, obiektów firmowych czy nieruchomości o innym przeznaczeniu.

Co warte podkreślenia, nasza nowoczesna sztukateria styropianowa nie wymaga skomplikowanych prac budowlanych. Elementy oferowane przez Styroplast wystarczy przykleić do uprzednio oczyszczonego podłoża za pomocą dedykowanego w tym celu kleju. Są przystosowane do malowania na wybrany przez siebie kolor za pomocą farb elewacyjnych. Należy jednak używać produktów, które nie zawierają w swoim składzie rozpuszczalników.

Jaka jest ilość elementów w zestawie?

Zestaw pilastrów składa się z trzech podstawowych elementów sztukaterii. To następujące dekory:

  • głowica pilastra,
  • trzon pilastra,
  • baza pilastra.

Wszystkie elementy, które zestaw zawiera, wykonane zostały z trwałego styropianu EPS 200 i pokryte warstwą tynku sztukatorskiego, nadającemu produktom wytrzymałość i odporność na wpływ pogody.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii produkcji, macie Państwo pewność, że otrzymujecie sztukaterię, która będzie służyć przez długie lata. Zachęcamy do kontaktu, jeśli macie pytania odnośnie naszego asortymentu. Można do nas dzwonić lub mailować. Dane kontaktowe podane są w stopce strony. Zapraszamy również do naszego punktu stacjonarnego w Kielcach.