Wyświetlanie wszystkich wyników: 31

Styropianowe listwy wokółokienne

Listwy wokółokienne to jeden z najbardziej znanych dekorów wśród zewnętrznej sztukaterii styropianowej. Swoją popularność zawdzięczają dużej wartości ozdobnej. Montowane dookoła okna w charakterystyczny sposób odcinają je od elewacji. Rozwiązanie to łączy w sobie nowoczesność i klasykę w architekturze. Listwy wokółokienne powiększają je optycznie. Pomalowane kontrastowym kolorem nadają oryginalnego wyglądu całej elewacji budynku. Zwłaszcza gdy ozdobione nimi zostały też drzwi. Elewacyjne listwy wokółokienne to tanie rozwiązanie na zadbaną fasadę budynku. Niskim kosztem i niewielkim nakładem pracy uzyskuje się wyjątkową dekorację. Wyróżnia ona dom na tle innych. Co najważniejsze, styropianowe listwy przyokienne wyglądają świetnie zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Bogata oferta pozwala na tworzenie oryginalnych aranżacji.

Listwy wokółokienne od sprawdzonego producenta

STYROPLAST jest wiodącym producentem listew wokółokiennych i sztukaterii styropianowej. Pozycję lidera na rynku zawdzięczamy dużemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów. Skutkuje to szerokim asortymentem i wysoką jakością produktów. Tajemnica tkwi w dokładności. Nie bez znaczenia jest także surowiec wykorzystywany do produkcji listew wokółokiennych. Powstają one z wysokogatunkowego styropianu EPS 200. Lico elewacyjnych listew styropianowych pokrywane jest specjalną masą sztukatorską. Sprawia ona, że nasze produkty zachowują dużą odporność na uszkodzenia. Pozostają przy tym łatwe w obróbce. Zachowują optymalną elastyczność. Listwy wokółokienne od STYROPLAST są niezwykle odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Nie szkodzą im niskie temperatury i ekspozycja w nasłonecznionych miejscach. Do produkcji listew wokółokiennych wykorzystujemy najnowsze technologie. Dzięki temu są one idealnie gładkie. Elementy sztukaterii styropianowej mają też powtarzalne wymiary. Gwarantuje to elegancki wygląd elewacji i prostotę montażu. Należy przy tym podkreślić, że wygląd listew przyokiennych nie zmienia się przez lata. Nie wymagają one konserwacji. Są odporne na wilgoć. Zachowują przy tym paroprzepuszczalność. Nie trzeba się zatem obawiać zmian w kolorze, porostu grzybem, czy pleśnią.

Elewacyjne listwy wokółokienne ze styropianu — wzory

Elewacyjne listwy wokółokienne ze styropianu w naszej ofercie to oryginalne wzory. Wśród nich znajdują się proste i bardziej ozdobne elementy. Każdy z nich nadaje elewacji budynku wyjątkowy wygląd. Dodatkowo jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym projektom. Wykonujemy listwy wokółokienne na zamówienie Klienta. Wystarczy przesłać nam wzór, fotografię lub rysunek projektu. Zadbamy o całą resztę. Gwarantujemy przy tym niezmiennie wysoką jakość i satysfakcję Klientów. W połączeniu z prostym montażem listew przyokiennych będzie to powodem do dużego zadowolenia. Oryginalny wygląd podkreślić można dodatkowo odpowiednim kolorem. Listwy wokółokienne od STYROPLAST można bowiem malować. Tym łatwiejsze staje się ich dopasowanie do każdego budynku. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta! Podpowiemy jakie listwy wokółokienne sprawdzą się najlepiej na elewacji domu, czy biura. Doradzimy w zakresie zamawianych ilości i wzornictwa. Ustalimy szczegóły indywidualnego zamówienia. Zapraszamy!