Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Podokiennik P8

39,20 59,50 /metr bieżący

Podokiennik P12

40,60 44,70 /metr bieżący

Podokiennik P16

38,50 47,40 /metr bieżący

Styropianowe podokienniki elewacyjne

Styropianowe podokienniki elewacyjne są elementami dekoracyjnymi. Umieszcza się je bezpośrednio pod zewnętrznym parapetem na ścianie domu. Są idealnie dopasowane do szerokich i wąskich parapetów. Także pochyłych. Podokienniki styropianowe z powodzeniem wykorzystać można jako gzyms. Oryginalnie jednak spełniają funkcję ozdobną dla okna. Dobrze zamontowany podokiennik elewacyjny może przyczynić się do mniejszego wychłodzenia domu. Zabezpiecza on z zewnątrz przed podmuchami wiatru miejsce pod parapetem. Element ten może stanowić spójną całość sztukaterii zewnętrznej. Może też różnić się od innych elementów.

Sztukateria styropianowa — podokienniki elewacyjne

Podokienniki elewacyjne są częścią naszej oferty na sztukaterię styropianową. Ich wartości wizualnej nie da się wycenić. Dobrze zamontowane wzbogacają elewację domu i biura. Czynią budynek oryginalnym i wizualnie zadbanym. Wszystko to za sprawą doskonałej jakości podokienników elewacyjnych od STYROPLAST. Te elementy sztukaterii wykonywane są z wytrzymałego styropianu EPS 200. Dodatkowo powierzchnia elementu pokrywana jest masą sztukateryjną. Zwiększa ona odporność na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Podokienniki elewacyjne wyglądają doskonale nawet po kilku latach użytkowania. Nie straszna im długa ekspozycja na słońcu. Nie nasiąkają też wodą. Można je ponadto malować farbami silikonowymi. To prosty sposób na dopasowanie elewacyjnej sztukaterii styropianowej do kolorystyki domu. Ich montaż nie przysporzy trudności nawet początkującym majsterkowiczom. Podokienniki elewacyjne ze styropianu łączy się ze ścianą za pomocą kleju. Połączenie takie jest gwarancją długoletniego użytkowania.

Podokienniki elewacyjne na wymiar

Warto tu nadmienić, że w STYROPLAST wytwarzamy podokienniki elewacyjne na wymiar. Jesteśmy w stanie wykonać każdy wzór. Także nadesłany przez Klienta. Podokienniki dopasowane są na wskazany wymiar. Pozostaje je pomalować i umieścić na budynku. Warto przy tym pamiętać, by podokiennik na elewacji był nieco krótszy od parapetu. 5 cm, nie więcej. Będzie go znacznie łatwiej umieścić na ścianie budynku. Zachęcamy do zakupów podokienników z naszej oferty. Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta.