Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zworniki dekoracyjne — sztukateria styropianowa

Styropianowe zworniki dekoracyjne to ozdobne elementy sztukateryjne. Często przypominają kształtem klin lub trapez. Równie popularne są także owalne i prostokątne. Ma zastosowanie elewacyjne i wewnętrzne. Zwornik styropianowy w sztukaterii to element typowo ozdobny. Jest centralnym punktem łączenia listew elewacyjnych na zewnątrz. Stąd właśnie są popularnym elementem w opasce okiennej i drzwiowej. Styropianowe zworniki ozdobne sprawiają, że jest ona ciekawsza wizualnie. Nadają one wyjątkowy styl w architekturze. W wystroju wnętrz odpowiadają za optyczne urozmaicenie sztukaterii. Ten niepozorny element nadaje wytworności wnętrzom i elewacji budynku.

Styropianowe zworniki dekoracyjne — jakość i wytrzymałość

Styropianowe zworniki dekoracyjne to produkty niezwykle wytrzymałe. Produkowane są przy użyciu nowoczesnych technologii. Wykonujemy je z wysokiej jakości styropianu EPS 200. Jest to lekki i wygodny w obróbce materiał. Z zewnątrz pokrywany jest wytrzymałą masą sztukatorską. Chroni ona zworniki styropianowe przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pozostawia jednak satysfakcjonującą elastyczność materiału. Dzięki temu jest on prosty w montażu. Zworniki ze styropianu są odporne na niskie temperatury. Nie szkodzi im trwała ekspozycja na słońcu. Nie nasiąkają wodą, zachowując przy tym przepuszczalność pary. Dzięki temu ozdobne zworniki styropianowe są także odporne na pleśń. Są proste w czyszczeniu i konserwacji. Dzięki temu nawet po wielu latach użytkowania wyglądają jak nowe. Do tego możliwe jest ich malowanie. Inny kolor sztukaterii styropianowej podkreśla obramowanie okien i drzwi. Nadaje to unikatowego wystroju i optycznie powiększa zarys otworów w ścianie budynku. Zworniki, gzymsy i listwy styropianowe są przy tym niezwykle proste w montażu. Jedynym warunkiem jego poprawności jest wcześniejsze przygotowanie powierzchni mocowania. Montaż możliwy jest dzięki dedykowanym masom klejącym. To proste. Poradzi sobie z tym nawet początkujący budowlaniec, czy majsterkowicz. Prawidłowo przeprowadzony montaż zworników i listew styropianowych wytrzyma długi czas bez konieczności poprawek.

Zworniki styropianowe — ozdobna sztukateria w szerokiej ofercie

STYROPLAST jest liderem wśród producentów sztukaterii styropianowej. Prócz najnowszych technologii charakteryzujemy się też indywidualnym podejściem do Klienta. Słyniemy z wysokiej jakości produktów. I rewelacyjnej obsługi Klienta. Posiadamy szeroką ofertę zworników styropianowych i pozostałych elementów sztukaterii. Dodatkowo możemy wykonać elementy o dowolnym kształcie na zamówienie. Wystarczy przesłać do nas wzór lub zdjęcie. W krótkim czasie wykonamy zworniki styropianowe, jakich nie ma w sprzedaży. Szeroki wybór wzorów elementów sztukaterii styropianowej nada elewacji wyjątkowego wyglądu. Zarówno architektura klasyczna, jak i nowoczesna stanie się oryginalna i wyjątkowa. Potrzebujesz zwornik styropianowy w nietypowym rozmiarze? A może interesuje Cię indywidualny wzór, który wykorzystasz przy renowacji? Chętnie pomożemy! Skontaktuj się z nami, aby rozwiać wątpliwości co do zastosowania ozdobnych zworników styropianowych!