Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Styropianowe listwy przysufitowe – gdzie elegancja łączy się z funkcjonalnością

Wykończenie pomieszczenia często decyduje o tym, czy w danej przestrzeni czujemy się naprawdę komfortowo, czy może pojawia się w nas potrzeba dalszego poszukiwania własnego stylu. Z sufitowymi listwami styropianowymi nasi klienci i klientki mogą zadbać o elegancką, subtelną ozdobę, która dodatkowo może spełniać ważne funkcje, takie jak:

  • maskowanie niedoskonałości na ścianie
  • optyczne powiększenie pomieszczenia i poprawienie proporcji ścian
  • podkreślenie innych elementów aranżacji pokoju

Czym się wyróżnia nowoczesna przysufitowa listwa styropianowa?

Wszystkie elementy wewnętrznej sztukaterii styropianowej skonstruowane zostały w taki sposób, że nie sprawiają problemu podczas montażu. Dotyczy to również styropianowych listew przysufitowych. Wysoka odporność produktów, używanie najtwardszego styropianu na rynku oraz życzliwa, pomocna obsługa sprawiają, że nasi klienci chętnie do nas wracają. Zapraszamy do sprawdzenia naszych listew przysufitowych.

Zapraszamy po nasze produkty:

Listwy przysufitowe — styropianowa sztukateria dekoracyjna

Listwy przysufitowe to styropianowe elementy sztukaterii dekoracyjnej do wnętrz. Wytwarzane są w różnorodnych wzorach. Różnią się też profilami. Doskonale nadają się do dekoracji wnętrz niemal w każdym stylu. Możliwość malowania przysufitowych listew ozdobnych rozszerza ich funkcjonalność. Mogą bowiem stanowić kontrastowy dodatek w kolorystyce wnętrz. Styropianowe listwy przysufitowe nadają wnętrzom elegancji i stylu. Wyboru dokonać można spośród wielu kształtów i elementów zdobniczych. Każda z listew nadaje innego wyglądu. Zauważalnie zmieniają wnętrze pomieszczeń. Powiększają je optycznie. Maskują ponadto niedoskonałości wykończenia domu. Listwami przysufitowymi można podkreślić kolor dodatków we wnętrzu. Jest to możliwe dzięki strukturze elementów. Wykonane są bowiem z twardego i odpornego na uszkodzenia styropianu EPS-200. Dodatkowo powierzchnia utwardzona jest masą sztukateryjną. Listwy styropianowe malować można każdą farbą na bazie wody. W żaden sposób nie wpływa to na wysoką jakość i trwałość produktu.

Montaż listew przysufitowych ze styropianu

Montaż styropianowych listew przysufitowych jest łatwy. Wystarczą tu podstawowe narzędzia do wykańczania wnętrz. Najważniejszy jest klej. On bowiem musi być dedykowany do elementów z tworzyw sztucznych. Zbyt agresywne spoiwa mogą rozpuścić listwy. Ponadto przyda się nóż montażowy i niewielka skrzynka uciosowa. Niezbędna będzie też drabina. Po nałożeniu kleju należy docisnąć listwę do sufitu i ściany. Jego nadmiar z łatwością usuwa się czystą szmatką bawełnianą.

Styroplast — producent styropianowych listew przysufitowych

Styroplast jest wiodącym na krajowym rynku producentem styropianowych listew przysufitowych. Łączymy technologię produkcji, wysoką jakość i elastyczność. Wykonujemy bowiem zamówienia także pod wytyczne Klientów. Jeśli w naszej ofercie listew przysufitowych nie znajdziesz odpowiedniego wzoru — wykonamy go dla Ciebie! Wystarczy przesłać zdjęcie lub szkic profilu. My zajmiemy się całą resztą! Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszymi Specjalistami!