Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Listwy wewnętrzne Styroplast

Wszystkie dostępne w naszej ofercie listwy wewnętrzne wykonane są ze styroduru XPS. Potoczna nazwa „styropianowe” jest użyta w tekście tylko zwyczajowo/orientacyjnie.

Produkty Styroplast często są określane przez klientów jednym słowem: hit. Listwy wewnętrzne z naszej oferty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody i działanie wilgoci. Powstały z najmocniejszego i najtrwalszego na rynku styroduru XPS.

Listwy Styroplast wytworzone z twardego styroduru XPS są wytrzymałe, ale przy tym posiadają trwałą elastyczność i niską cenę, w przeciwieństwie do odmian flex.

Komponenty Styroplast posiadają ostre i wyraziste krawędzie, są odporna na pękanie i wodę oraz wilgoć, dzięki czemu nie ma przeciwwskazań, by montować je w takich lokalizacjach, jak łazienki, kuchnie, piwnice czy garaże.

Elementy wykonane są z wytrzymałego styroduru XPS. To wyjątkowo lekki i wytrzymały materiał. Co ważne, także niepalny.

Listwy płaskie ścienne

Listwy płaskie ścienne to jeden z najciekawszych elementów sztukaterii wewnętrznej. Z jednej strony to wyjątkowy element dekoracyjny, a z drugiej funkcjonalny przedmiot chroniący ściany przed potencjalnymi uszkodzeniami wynikającymi z codziennego użytkowania nieruchomości.

Listwy ścienne są chętnie wykorzystywane nie tylko w prywatnej przestrzeni, ale również w biurach, restauracjach, hotelach, punktach usługowych czy miejscach związanych z rozrywką i kulturą. Różnorodność dostępnych modeli sprawia, że listwa ozdobna tego typu jest w stanie dopasować się do każdego otoczenia i panującej w nim stylistyki architektonicznej.

Listwa ścienna potrafi być świetnym uzupełnieniem innych dekorów sztukateryjnych. Mamy tu na myśli listwy przypodłogowe, sufitowe oraz maskownice karnisza. Właściwy dobór produktów pod kątem designu sprawi, że wnętrze zyska estetycznego wykończenia i nowego charakteru. Wykorzystanie sztukaterii wewnętrznej pozwala wyróżnić nieruchomość na tle innych i nadać jej nietuzinkowego wyglądu.

Listwy ścienne dekoracyjne – dlaczego warto je wybrać?

Listwy dekoracyjne ścienne to najprostszy sposób, by przełamać jednolitą i nudną strukturę ściany. Stanowią one świetny sposób na wykończenie pomieszczenia i jego dekorację, ponieważ korzystnie zmieniają proporcje panujące we wnętrzu.

Listwy ozdobne na ściany doskonale sprawdzają się w lokalizacjach, gdzie planowane jest użycie różnorodnych kolorów, deseni i materiałów na ścianach. Za pomocą tego produktu możesz na przykład przedzielić dwa kolory ściany lub część pomalowaną od części wytapetowanej lub pokrytej lamelami czy panelami 3D.

W naszej ofercie listwy naścienne dostępne są w aż 10 wzorach. Dzięki temu każdy klient zdoła wybrać model idealnie pasujący do stylistyki wnętrza i osobistego poczucia estetyki. Nie wiesz jaki wzór wybrać? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w doborze właściwego dekoru.

Listwy ścienne ozdobne – szybki i prosty montaż

Sztukateria wewnętrzna ze styropianu (styrodur XPS) to grupa produktów, które charakteryzują się nieskomplikowanym montażem. Wbrew pozorom nie jest on trudny i nie wymaga fachowej wiedzy lub użycia specjalistycznych narzędzi.

Nasze listwy płaskie ścienne wystarczy przykleić do podłoża za pomocą kleju do listew Adefix New. To spoiwo przeznaczone do montażu wszystkich listew styropianowych wewnętrznych dostępnych w ofercie Styroplastu. Nie trzeba wiercić ściany ani tym bardziej prosić o pomoc fachowca od wykończenia wnętrza. Z całym procesem montażu poradzisz sobie we własnym zakresie!

Co warte podkreślenia, nasze produkty przystosowane są do własnoręcznego malowania. Możesz więc nadać listwie wybraną przez siebie kolorystykę w bardzo prosty sposób. Od Ciebie zależy czy będzie ona kompatybilna z odcieniem ściany czy może wręcz przeciwnie – będzie kontrastować.

Należy jednak przestrzegać, by do malowania na dowolny kolor używać farb, które nie posiadają w swojej strukturze rozpuszczalników. Substancje tego typu źle działają na zewnętrzną powłokę listew i mogą spowodować mikrouszkodzenia.

Listwy ścienne płaskie – wybierz najlepszą jakość od Styroplast

Produkty Styroplast często są określane przez klientów jednym słowem: hit. Listwy ścienne z naszej oferty są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wody i działanie wilgoci. Powstały z najmocniejszego i najtrwalszego na rynku styroduru XPS. W naszym sklepie internetowym klient ma do wyboru aż 10 rodzajów listwy.

W ofertach innych sklepów znaleźć można również wariant flex listew. Elastyczna strona umożliwia montaż produktu na półokrągłych ścianach czy nierównych podłożach. Listwy Styroplast wytworzone z wytrzymałego styroduru XPS są wytrzymałe, ale przy tym posiadają trwałą elastyczność i niską cenę, w przeciwieństwie do odmian flex.

Komponenty Styroplast posiadają ostre i wyraziste krawędzie, są odporna na pękanie i wodę oraz wilgoć, dzięki czemu nie ma przeciwwskazań, by montować je w takich lokalizacjach, jak łazienki, kuchnie, piwnice czy garaże. Z naszą sztukaterią ozdobisz każdy możliwy zakątek nieruchomości!

Standardowa długość produkowanych przez nas listew ściennych płaskich to dwa metry, jednak na życzenie klienta możemy wykonać dowolny wymiar lub kształt. Zachęcamy do kontaktu i zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie transakcji. Wybierając naszą firmę masz gwarancję zakupu od doświadczonego i sprawdzonego producenta, który na rynku działa od kilkunastu lat.

Listwy przysufitowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dodać swojemu wnętrzu subtelnej elegancji. W nowoczesnych aranżacjach świetnie sprawdzą się listwy LED oświetlające sufit oraz listwy LED oświetlające ścianę, które tworzą wyjątkowe efekty świetlne. Dodatkowo, listwy maskujące karnisz pomogą ukryć nieestetyczne elementy zasłon. Listwy płaskie ścienne to doskonały sposób na wprowadzenie dodatkowego akcentu dekoracyjnego, a listwy przypodłogowe zapewnią spójność całej aranżacji. Tego rodzaju sztukateria wewnętrzna pozwala stworzyć harmonijne i stylowe wnętrze, w którym każdy detal ma znaczenie.