Styropianowe listwy LED oświetlające sufit

W ofercie posiadamy ponad 20 wzorów listew oświetlających sufit

W miejscu styku sufitu ze ścianą czasem widoczne są pęknięcia i inne niedoskonałości. Listwy ledowe sufitowe skutecznie je zamaskują. Wprowadzenie tego elementu do przestrzeni pozwoli więc szybciej i skutecznie rozprawić się z estetycznym defektem pomieszczenia niż prace tynkarskie i malarskie.

W tej kategorii udowadniamy, że sztukateria sufitowa nie tylko pięknie ozdabia przestrzeń i maskuje to, co chcemy ukryć przed wzrokiem gości. Z pomocą styropianowych listew przysufitowych LED oświetlających sufit możemy również atrakcyjnie wyeksponować światło generowane przez taśmy led.

Kiedy warto zdecydować się na sztukaterię sufitową w postaci listew LED oświetlających sufit?

Po listwy oświetleniowe sufitowe LED ze styropianu można sięgnąć zawsze, gdy pragną Państwo wzbogacić swoją przestrzeń o elegancko prezentujący się detal. Subtelne światło wyłaniające się zza listwy oświetleniowej sufitowej LED nada pomieszczeniu niepowtarzalnego klimatu.

Oprócz estetyki, nasze produkty wyróżniają się:

  • Odpornością na uszkodzenia – styropianowe listwy przysufitowe LED zostały wykonane z twardego styroduru, dzięki czemu nie grożą im uszkodzenia mechaniczne.
  • Bezpieczeństwem – styropianowe listwy oświetleniowe sufitowe są niepalne i nie posiadają w swoim składzie żadnych substancji szkodliwych dla zdrowia człowieka i zwierząt.
  • Bezproblemowym montażem – z pomocą listew LED oświetlających sufit możliwe jest szybkie wykończenie nawet dużego pomieszczenia.

Niezwykła moc styropianowej listwy LED oświetlającej sufit

Połączenie subtelnego światła i styropianowych listew LED oświetlających sufit w jednej chwili nadaje pomieszczeniu luksusowego charakteru. Takie rzeźbienie światłem to jeden z najprostszych sposób na metamorfozę mieszkania.

Zachęcamy do sprawdzenia potencjału przysufitowej styropianowej listwy LED oświetlającej sufit. Z przyjemnością pomożemy Państwu wybrać najlepsze rozwiązanie.

Zastosowanie taśm LED na suficie to popularny sposób na oszczędzanie energii.

Pomieszczenia biurowe są często oświetlone dużymi, mocnymi światłami, które zużywają dużo energii. Te światła często pozostają włączone przez długi czas, nawet gdy w biurze nikt nie pracuje. Listwy LED na suficie mogą zastąpić te światła i zaoszczędzić sporo energii. Jedną z najważniejszych rzeczy do rozważenia podczas montażu taśm LED jest lokalizacja. Jednym z najpopularniejszych sposobów ich montażu jest montaż w suficie. Paski ledowe w suficie to świetna opcja, ponieważ zapewniają równomierne oświetlenie w całej przestrzeni.

Profil led do styropianu to dioda elektroluminescencyjna, która służy do oświetlenia. Profil led do styropianu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu.

Diody LED są bardziej energooszczędne niż tradycyjne źródła światła, takie jak świetlówki i żarówki, i są coraz częściej stosowane w domach i biurach. Można je również znaleźć w sygnalizacji świetlnej, reflektorach samochodowych, latarkach, ekranach LED, latarniach ulicznych i innych miejscach, w których oświetlenie musi być widoczne lub dobrze oświetlone.

Cechy PRODUKTU:

lekka i bardzo łatwa w montażu;
gładka do malowania;
odporna na działanie wody;
trwała, elastyczna i odporna na pękanie;
trudnopalna;
posiada wyraziste i ostre krawędzie;
wykonana z najtwardszego styroduru na rynku – STYRODUR XPS.

Opis PRODUKTU:

Listwy wewnętrzne – bardzo często stosowane jako elementy dekoracyjne, natomiast idealnie nadają się także do maskowania pęknięć i uszkodzeń powstałych w miejscu łączenia ściany z sufitem. Stanowi eleganckie zwieńczenie wnętrza i powoduje, że ściany płynnie przechodzą w sufit, optycznie zwiększając wysokość pomieszczenia. Listwy przysufitowe polecamy zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych mieszkań, które wykończone w ten sposób automatycznie zyskują na elegancji i stylu.

Listwy są obecnie najczęściej stosowaną częścią sztukaterii w pomieszczeniach oświetlanych przy pomocy taśm LED. Nowoczesność połączona z elegancją podkreśla delikatne światło wyłaniające się z za listew. Dzięki listwom oświetleniowym uzyskamy również optyczne podwyższenie pomieszczenia.