Styropianowe listwy LED oświetlające ścianę

W ofercie posiadamy ponad 20 wzorów listew oświetlających ścianę

Styropianowe listwy LED oświetlające ścianę lub sufit zyskują dużą popularność. Wynika to z oryginalności rozwiązania. Oświetlenie takie można bowiem traktować jako uzupełniające. Listwy sufitowe LED w elegancki sposób podkreślają przestrzeń pomieszczenia. W zależności od taśm z diodami można uzyskać wiele ciekawych stylizacji. Także różnokolorowych lub ze zmienną barwą światła. To rozwiązanie do każdego domu. Styropianowe listwy LED oświetlające ściany są bowiem bardzo uniwersalne. Z powodzeniem zdobią wnętrza klasycznych i nowoczesnych budynków. Mogą być częścią większej sztukaterii w pomieszczeniach. Alternatywą jest traktowanie ich jako jedynej ozdoby na suficieListwy LED konstrukcyjnie podobne są do przysufitowych listew styropianowych. Ich profile przylegają jednocześnie do ściany i sufitu. Wyrównują tym samym drobne niedoskonałości tynkarskie. Podkreślają i powiększają pomieszczenie optycznie. A dodatkowa funkcja oświetleniowa może sprawdzić się w trakcie jesiennych i zimowych wieczorów. Nadaje ono bowiem niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu. Można dzięki niej tworzyć ciekawe aranżacje świetlne. Listwy oświetlające od producenta STYROPLAST są wyjątkowo uniwersalne. Można zainstalować w nich taśmy lub listwy LED. Wcześniej styropianowe elementy sztukaterii warto pomalować na wybrany kolor.

Przysufitowe listwy LED do podświetlania ściany

Przysufitowe listwy LED od STYROPLAST są oryginalną ozdobą. Do tego trwałą i łatwą w montażu. Elementy wykonane są z wytrzymałego styroduru XPS. To wyjątkowo lekki i wytrzymały materiał. Co ważne, także niepalny. Wystawiony na działanie ognia nie podtrzymuje go. Jest bezpieczny w użytkowaniu. Doskonale nadaje się do przysufitowych listew LED. Nie wymagają one dużych umiejętności podczas montażu. Wystarczy też najprostszy pakiet narzędzi. Przyda się nożyk monterski, piła o drobnych żabkach i dedykowany klej. Musi być on przeznaczony do styropianu. W przeciwnym razie elementy mogą rozpuścić się i zdeformować. Przydatna będzie też niewielka skrzynka uciosowa. Sam montaż styropianowych listew podświetlających LED ogranicza się do prostych czynności. Po nałożeniu kleju na element należy umieścić go między ścianą a sufitem. Należy pamiętać przy tym o kierunku światła, które będzie świeciło po montażu. Należy przez chwile docisnąć element. Po wszystkim pozostaje wytrzeć bawełnianą szmatką nadmiar kleju.

Styropianowe listwy podświetlające ścianę i sufit — wzory

Sufitowe listwy LED na stałe zagościły w ofercie STYROPLAST. Wynika to z ich dużej popularności i uniwersalności. Można je bowiem dopasować do kilku stylów w aranżacji wnętrz. Od klasycznych po nowoczesne. Listwy podświetlające ściany i sufit nadają oryginalnego wystroju. Wieczorami jest on dodatkowo wzbogacony subtelnym podświetleniem. Trudno się dziwić, że są one tak chętnie kupowane. Pomaga w tym duży wybór styropianowych listew LED podświetlających ścianę i sufit. W stałej ofercie posiadamy kilkanaście atrakcyjnych wzorów. Należy jednak pamiętać, że realizujemy też indywidualne zlecenia Klientów. Wystarczy przesłać nam wzór elementu. Wykonamy go ściśle według wytycznych. Wystarczy jedynie pomysł jak wykorzystać styropianowe listwy LED. My zajmiemy się ich produkcją. W przypadku pytań dotyczących styropianowych listew LED podświetlających ścianę zachęcamy do kontaktu!

Cechy PRODUKTU:

  • lekka i bardzo łatwa w montażu;
  • gładka do malowania;
  • odporna na działanie wody;
  • trwała, elastyczna i odporna na pękanie;
  • trudnopalna;
  • posiada wyraziste i ostre krawędzie;
    wykonana z najtwardszego styroduru na rynku – STYRODUR XPS.

Opis PRODUKTU:

Listwy wewnętrzne – bardzo często stosowane jako elementy dekoracyjne, natomiast idealnie nadają się także do maskowania pęknięć i uszkodzeń powstałych w miejscu łączenia ściany z sufitem. Stanowi eleganckie zwieńczenie wnętrza i powoduje, że ściany płynnie przechodzą w sufit, optycznie zwiększając wysokość pomieszczenia. Listwy przysufitowe polecamy zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych mieszkań, które wykończone w ten sposób automatycznie zyskują na elegancji i stylu.

Listwy są obecnie najczęściej stosowaną częścią sztukaterii w pomieszczeniach oświetlanych przy pomocy taśm LED. Nowoczesność połączona z elegancją podkreśla delikatne światło wyłaniające się z za listew. Dzięki listwom oświetleniowym uzyskamy również optyczne podwyższenie pomieszczenia.